Limon

Limon

Zencefil

Zencefil

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Kakule

Kakule

Ardıç

Ardıç

Elma

Elma

Sardunya

Sardunya

Vetiver

Vetiver

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Amberwood

Amberwood

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 18

alt nota oranı
Alt Nota

% 7

94

18-60

2016

1409

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

ilkbahar

% 18

İLKBAHAR
yaz

% 35

YAZ
sonbahar

% 24

SONBAHAR
kış

% 24

KIŞ

gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

captcha
misafir11817
En iyi ve kaliteli muadili için
https://www.albertosego.com/alberto-sego-wnt-erkek-parfum-kod-no-1026
bunu almanızı tavsiye ederim.
misafir22106
bu parfümün yerine alberto sego markasının tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Utkucan35
Zaten Invictus Intense sahibi iseniz Azzaro Wanted ALMAYIN çünkü % 97 aynı kokuyorlar, Invictus Intense ikisinden de daha iyi.
Sprayman
Azzaro night modelini kokladım ve Invictus Intense gibi koktuğunu düşünüyorum. Azzaro Wanted Invictus EDT gibi kokuyor. Hiç şüphe yok Paco Rabanne koku topluluğunda bir güç merkezi olmuştur. Hangisi derseniz ben azzaro derim. Olmadı Alberto sego zeugma hepsini tokatlar.
zakir
Sevmediğin kız arkadaşınızı hatırlıyor musun ama sizi her zaman mutlu etti :D aynı öyle bir parfüm bu.
Siyooo
Azzaro'yu kendime püskürttüğümde invictus gibi koktuğunu düşünmüyorum. invictus birazcık sakız gibi kokuyor ve daha fazla kafa karıştırıyor. Bu azzaro tatlı kokuyor. Şimdi bana azzaro'nun invictus a dair bir şey hatırlamak istediğini söylersen tamam ama azzaro invictus gibi kokuyor derseniz kabul edemem. Azzaro'nun canli kokusu daha hoş. Bence daha üstün bir parfüm.
sedat
Tatlı koku, daha ucuz ve invictustan daha iyi. Ayrıca göz ardı edilemeyecek kalıcılığa sahip. Sadece invictus çok popüler.
kadir
Bu tatlı koku, paco rabanne invictus için daha ucuz ama aynı kokuya sahip. Alberto sego bunlardan da ucuz ve daha başarılı. Rom, wiski veya deri gibi kokusu olmalı idi bu tarz kokuların içerisinde. Yine de denenebilir hoş bir parfüm.
gokmen
invictus'a yakın kokan bir parfüm. Üzgünüm ama bu gerçekten iyi bir koku. (invictus sevenlere hitaben)
dursun
Bravo Azzaro. Harika performans, iyi bir projeksiyon ve iyi bir zaman etkisi sürüyor. Tatlı aromalı baharatlardan beklediğim her şey bu modelde mevcut. Alberto Sego ya benziyor. Hangisini seçersiniz deseniz tabiki alberto. Çünkü daha güçlü, daha kalıcı ve daha hoş kokuyor.
Azmican
Sevmiyorum ama kalıcılığı iyi ayarlamışlar.
atasoy08
Bunu Invictus yada alberto sego ile nasıl kıyasladıklarına şaşırıyorum. Bana göre ilk sprey sıkımından sonra bile birbirlerinden kopuyorlar. Alberto sego daha kuru ve genç ve performans olarak bundan başarılı. Wanted modeli de kötü değil. Bazı iltifatlar aldım ama herkesi çeken süper harika bir koku değil. Bu kokuda ciltte bütün gün sürer. 3-4 saat sonra projeksiyonu kaybediyor. Fena değil.