Azzaro Wanted Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Azzaro Wanted Erkek Parfüm

Azzaro tarafından Wanted modeli erkekler için odunsu baharatlı kokusu. Bu yeni bir koku. Wanted, 2016 yılında sunulmaya başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun, Fabrice Pellegrin'dir. Üst notalarda limon, zencefil, lavanta ve nane; orta notalarda guatemala kakulesi, ardıç, elma ve sardunya; temel notalarda haitian vetiver, tonka fasulyesi ve amberwood bulunur.

Üst Nota
Limon

Limon

Zencefil

Zencefil

Lavanta

Lavanta

Nane

Nane

Orta Nota
Kakule

Kakule

Ardıç

Ardıç

Elma

Elma

Sardunya

Sardunya

Alt Nota
Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Amberwood

Amberwood

Azzaro Wanted Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Azzaro Wanted Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 34 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
34 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
53%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
47%
17 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
53%
Parfüm geceye uygun
GECE
47%
17 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
18%
Alt Nota
7%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
18%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
35%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
24%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
24%
17 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 94
3989 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Azzaro Wanted Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
65 Puan Aldı

Azzaro Wanted Erkek Parfüm Yorumları

En iyi ve kaliteli muadili için
https://www.albertosego.com/alberto-sego-erkek-parfum-kod-no-1250
bunu almanızı tavsiye ederim.
bu parfümün yerine alberto sego markasının tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Zaten Invictus Intense sahibi iseniz Azzaro Wanted ALMAYIN çünkü % 97 aynı kokuyorlar, Invictus Intense ikisinden de daha iyi.
Azzaro night modelini kokladım ve Invictus Intense gibi koktuğunu düşünüyorum. Azzaro Wanted Invictus EDT gibi kokuyor. Hiç şüphe yok Paco Rabanne koku topluluğunda bir güç merkezi olmuştur. Hangisi derseniz ben azzaro derim. Olmadı Alberto sego zeugma hepsini tokatlar.
Sevmediğin kız arkadaşınızı hatırlıyor musun ama sizi her zaman mutlu etti :D aynı öyle bir parfüm bu.
Azzaro'yu kendime püskürttüğümde invictus gibi koktuğunu düşünmüyorum. invictus birazcık sakız gibi kokuyor ve daha fazla kafa karıştırıyor. Bu azzaro tatlı kokuyor. Şimdi bana azzaro'nun invictus a dair bir şey hatırlamak istediğini söylersen tamam ama azzaro invictus gibi kokuyor derseniz kabul edemem. Azzaro'nun canli kokusu daha hoş. Bence daha üstün bir parfüm.
Tatlı koku, daha ucuz ve invictustan daha iyi. Ayrıca göz ardı edilemeyecek kalıcılığa sahip. Sadece invictus çok popüler.
Bu tatlı koku, paco rabanne invictus için daha ucuz ama aynı kokuya sahip. Alberto sego bunlardan da ucuz ve daha başarılı. Rom, wiski veya deri gibi kokusu olmalı idi bu tarz kokuların içerisinde. Yine de denenebilir hoş bir parfüm. Wanted muadili var zaten adamlarda birebir yapmışlar https://www.albertosego.com/alberto-sego-erkek-parfum-kod-no-1250
invictus'a yakın kokan bir parfüm. Üzgünüm ama bu gerçekten iyi bir koku. (invictus sevenlere hitaben)
Bravo Azzaro. Harika performans, iyi bir projeksiyon ve iyi bir zaman etkisi sürüyor. Tatlı aromalı baharatlardan beklediğim her şey bu modelde mevcut. Alberto Sego ya benziyor. Hangisini seçersiniz deseniz tabiki alberto. Çünkü daha güçlü, daha kalıcı ve daha hoş kokuyor.
Sevmiyorum ama kalıcılığı iyi ayarlamışlar.
Bunu Invictus yada alberto sego ile nasıl kıyasladıklarına şaşırıyorum. Bana göre ilk sprey sıkımından sonra bile birbirlerinden kopuyorlar. Alberto sego daha kuru ve genç ve performans olarak bundan başarılı. Wanted modeli de kötü değil. Bazı iltifatlar aldım ama herkesi çeken süper harika bir koku değil. Bu kokuda ciltte bütün gün sürer. 3-4 saat sonra projeksiyonu kaybediyor. Fena değil.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER